Opis profilu:
Hej! Mam na imię Dominika i jestem prężnie rozwijającą się tiktokerką. Posiadam wysokie zasięgi i duże zaangażowanie pod moją treścią. W mediach kreuję się na osobę miłą i sympatyczną, staram się utrzymać dobre relacje twórca-widz.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
998

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Dominika Krauze ) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @miki_nik23 aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @miki_nik23 w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem miki_nik23

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Dominika Krauze !

Lokowanie produktów

Dominika nie wyraża zgody na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Dominika wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Dominika wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Dominika wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Dominika wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Dominika wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Dominika Krauze zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/miki_nik23. Zacznij współpracować z influencerem @miki_nik23!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z miki_nik23

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem miki_nik23!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @miki_nik23! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu miki_nik23.