Opis profilu:
Jestem szczęśliwą mamą 9 miesięcznej Amelki aktywnie działającą w social mediach. Stale rozwijam swój profil. Uważam, że robię staranne, dobre zdjęcia. Zwracam uwagę na najmniejsze detale. Uwielbiam spędzać aktywnie czas oraz piec słodkości. Jestem sumienną i dokładną osobą. Kocham życie i wszystko co z nim związane.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Parenting
Odsłony profilu:
528

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Agata Baran) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @qblacksheepq aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @qblacksheepq w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem Qblacksheepq

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Agata Baran!

Lokowanie produktów

Agata wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Agata wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Agata wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Agata wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Agata wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Agata wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Agata Baran zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/Qblacksheepq. Zacznij współpracować z influencerem @Qblacksheepq!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z Qblacksheepq

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem Qblacksheepq!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @Qblacksheepq! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu Qblacksheepq.