Opis profilu:
Z miłości do dobrego jedzenia, tworzę kulinarną rzeczywistość.. Gotuję prosto i smacznie, z produktów dostępnych dla każdego, w duchu zerowaste i dewizą "nie wyrzucaj-wykorzystaj". Bawię się łączeniem smaków, chcę porwać ludzi w świat kulinarnych przygód. Wielką pasją stało się, nie tylko samo przygotowywanie potraw, ale również ich fotografowanie. Myślę, że fotografia kulinarna będzie kolejnym etapem mojej podróży. Pokazuję "od kuchni" na insta-story życie moje i mojej rodziny, nie tylko związane z gotowaniem..
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
848

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Joanna Dudek) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @foodlajf.pl aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @foodlajf.pl w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem foodlajf.pl

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Joanna Dudek!

Lokowanie produktów

Joanna wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Joanna nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Joanna wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Joanna wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Joanna wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Joanna wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Joanna Dudek zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/foodlajf.pl. Zacznij współpracować z influencerem @foodlajf.pl!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z foodlajf.pl

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem foodlajf.pl!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @foodlajf.pl! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu foodlajf.pl.