Opis profilu:
Hejka W ostatnim czasie liczba moich obserwujących znacznie wzrosła dlatego postanowiłam wykorzystać to w fajny sposób. Chciałabym promować profile innych posty wydarzenia relacje itp a jednocześnie na tym w jakiś sposób zarobić
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
154

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Magdalena Bogacz) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @magdalenka50 aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @magdalenka50 w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem magdalenka50

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Magdalena Bogacz!

Lokowanie produktów

Magdalena nie wyraża zgody na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Magdalena wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Magdalena wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Magdalena wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Magdalena wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Magdalena wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Magdalena Bogacz zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/magdalenka50. Zacznij współpracować z influencerem @magdalenka50!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z magdalenka50

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem magdalenka50!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @magdalenka50! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu magdalenka50.