Opis profilu:
Cześć jestem Martyna, mam 17 lat i chciałabym stać się kimś więcej w świecie internetu. Mój instagram przedstawia moje życie i chciałabym z wieksza ilością followersow się nim dzielić, pokazać coś nowego, ale również to co robię na codzień. Mam nadzieje ze w jakiś sposób zainteresuje was mój profil bo chciałabym zarazić was moim życiem, moimi fotkami. Instagrama prowadzę dla siebie ale chciałabym aby do większej ilości ludzi on doszedł. Jestem zwykłą dziewczyna, trenuje, interesuje się w jakiś sposób makijazem ale także zdrowym trybem życia, na moim profilu znajdziecie mnie i moich przyjaciół
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
911

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Martyna Klaużyńska) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @klauzynskamartyna aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @klauzynskamartyna w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem klauzynskamartyna

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Martyna Klaużyńska!

Lokowanie produktów

Martyna wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Martyna wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Martyna wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Martyna wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Martyna wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Martyna wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Martyna Klaużyńska zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/klauzynskamartyna. Zacznij współpracować z influencerem @klauzynskamartyna!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z klauzynskamartyna

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem klauzynskamartyna!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @klauzynskamartyna! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu klauzynskamartyna.