Opis profilu:
Mam na imię Emilka mam 15 lat. Prowadzę swojego instagarama ponieważ podoba mi się to. Lubie edytować zdj, przerabiać je i w efekcie końcowym dodawać na profil. Gdy widzę duże zainteresowanie osób, czerpie z tego satysfakcję i mam chęć dalszego działania. Na relacje dodaje to co aktualnie robię, gdzie jestem i z kim jestem. Chciałabym rozwijać swój profil, bo interesuje się tym i myślę ze całkiem dobrze mi idzie.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
166

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Emilia Świdzińska) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @emilia_swidzinska aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @emilia_swidzinska w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem emilia_swidzinska

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Emilia Świdzińska!

Lokowanie produktów

Emilia wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Emilia nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Emilia wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Emilia wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Emilia nie wyraża zgody na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Emilia wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Emilia Świdzińska zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/emilia_swidzinska. Zacznij współpracować z influencerem @emilia_swidzinska!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z emilia_swidzinska

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem emilia_swidzinska!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @emilia_swidzinska! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu emilia_swidzinska.