Opis profilu:
Z chęcią podejmę się współpracy w kategoriach beauty, lifestyle oraz gry komputerowe. Część moich obserwatorów to właśnie gracze komputerowi ze względu na środowisko w jakim obecnie funkcjonuję.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
867

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Anna Achcińska) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @aniabiceps aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @aniabiceps w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem aniabiceps

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Anna Achcińska!

Lokowanie produktów

Anna wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Anna nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Anna wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Anna wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Anna wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Anna wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Anna Achcińska zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/aniabiceps. Zacznij współpracować z influencerem @aniabiceps!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z aniabiceps

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem aniabiceps!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @aniabiceps! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu aniabiceps.